Релігійні, громадські діячі та представники влади Львівщини говоритимуть про роль інституту сім’ї

13 вересня у національному університеті імені Івана Франка відбудеться перший Львівський обласний форум “Українська сім’я: виклики і завдання”.

У Форумі візьмуть участь науковці, освітяни, представники громадських та релігійних організацій, Львівської обласної на районних адміністрацій, просімейні активісти та волонтери. Завданням заходу є об’єднання зусиль представників органів влади, громадських та релігійних організацій, закладів освіти та медицини для утвердження сімейних цінностей та спільна участь у формуванні державної сімейної політики регіону.

Програма заходу передбачає доповіді провідних спеціалістів та дискусії у тематичних секціях. Основні теми дискусій: законодавчі ініціативи стосовно сімейної політики, виклики та завдання сучасної молоді, жіноче лідерство в контексті розвитку інституту сім’ї, сексуальна освіта в школах, потенціал релігійних організацій у розбудові інституту сім’ї, досвід громадських організацій підтримки сімей в умовах військового конфлікту, зокрема, сімей переселенців зі Сходу та Криму, гендерна ідеологія та інше.

Форум ініціювала громадська організація “Платформа розвитку стосунків” за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації та організовується у співпраці з Українським католицьким університетом, Комісією УГКЦ у справах родини, Львівською Архідієцезією Римо-католицької Церкви, представниками протестантських, мусульманських та єврейських спільнот, міських та обласних громадських організацій.

Реєстрація для участі: goo.gl/9shcuU

Слідкуйте за новинами, програмою та спікерами тут: goo.gl/aFzN3T

Координатор форуму – Ольга Матвійчук

Контакти тел: 067 77 62 930

platorost@gmail.com

https://www.facebook.com/events/368992633588240/