Кожного року до Львова приїжджає близько 200 іноземних студентів, аби взяти участь у соціальних проектах від AIESEC. Це можливість для місцевих обмінятися досвідом, поглинути нові знання та відчути культурні особливості.Також це один із найефективніших способів вивчити іноземну мову – практикувати її кожного дня у себе вдома. Усе починається з маленького кроку або ж першого слова.
Як бути приймаючою сім’єю для іноземного волонтера ділиться Софія, учасник програми:
“Я швидко наважилася на програму, адже мені завжди було цікаво спілкуватися з іноземцями. Одне важливе питання – згода батьків, бо саме зараз живу з ними. Після фрази тата “Ну, давай спробуємо!” я вже швидко почала реструватися. І через декілька днів у моєму домі почала жити дівчинка з Єгипту – Меям.
На початку рівень моєї англійської був досить низьким, що давало причини для занепокоєння. Однак, живучи разом, вирішуючи буденні справи та показуючи Львів, легко та весело я почала вільно спілкуватися англійською. Ми разом багато готували національні страви України та Єгипту, вчили пісні та танцювали наші танці.
Взявши участь у програмі, я отримала те, що очікувала: гарно проведений час із новим другом, розвіювання стереотипів, розширення власного світогляду та комфорт у спілкуванні з іноземцями.”
Кожного учасника чекають декілька тижнів, проведених із людиною іншої культури, з іншим світобаченням та бажанням відкривати нове. А також вихід із зони комфорту і, без сумніву, весело проведений час.
Участь у міжнародній програмі AIESEC «Приймаюча сім’я» дає тобі шанс:

  • познайомитись з волонтерами із різних країн світу та знайти нових друзів;
   дізнатись про культуру та традиції інших країн без відриву від роботи/навчання/повсякденного життя;
  • стати гідом для учасника міжнародної програми обміну AIESEC та розповісти про культуру та традиції України;
  • брати участь у соціальних проектах AIESEC в Україні разом з волонтерами;
  • спілкуватись англійською (або іншої мовою) 24 години на добу (а хтось платить по 100-120 грн за 45 хвилин спілкування з носіям мови).

Форма реєстрації для бажаючих прийняти у себе волонтера з іншої країни:
Якщо виникли питання, звертайтеся:
Яна, віце-президент зі зовнішніх зв’язках
0937006794, yana.rudenko@aiesec.net