Старовинний і молодий. Ці означення найповніше характеризують Львів – місто, в котрому так тісно переплелись минуле і сьогодення. Побувати у Львові – це обов’язково зустрітись з його високою культурою і мистецтвом, що протягом віків формувались на художніх традиціях Давньої Русі.

Нераз Львів зазнавав спустошень і руйнувань та кожного разу працею і талантом народних майстрів мурувались кам’яні споруди, знову гордо здіймались в небо стрімкі вежі. Відвідати Львів – значить зустрітись з його 750-річною історією, кожна сторінка якої є невід’ємною часткою історії України.

Власне, таким зустрічам з прекрасним присвячено проект “Львів Назавжди”. З його допомогою кожен зможе здійснити віртуальну мандрівку вузенькими вуличками давньоруської та середньовічної частин Львова, а також найцікавішими місцями всієї області, ознайомитись з творіннями відомих і безіменних майстрів минулого.

Проект присвячений Львову, його неповторним кав’ярням та традиціям відпочинку у Львові. Основна наша мета – здивувати та закохати Вас у Львів. Зробити так, щоб після відвідин нашого міста Вам захотілось повернутись сюди знову і знову.

Мета проекту «Львів Назавжди»: культурна і туристична промоція Львова.

Чим займаємось:
1.інформаційна підтримка культурно-мистецьких подій у Львові

2. розробка авторських екскурсій Львовом.
3. створена онлайн енциклопедія Львова — Львівська Вікіпедія 

про відомі та маловідомі сторінки історії Львова, львівські архітектурні перлини, історії та легенди давнього міста. Сподіваємось, що також цікавою Вам буде інформація про несправедливо забуті перлини Львівщини.

4. підтримка старт-апів,

створених для Львова і про Львів, створених з метою покращення життя та перебування у місті Лева

5. КОНКУРС від проекту “Львів Назавжди”!

Протягом року на сторінці проекту щонеділі будуть публікуватись запитання у вигляді фото по історії міста. Загалом запитань буде 50. Кожному, хто дасть правильний коментар, будемо нараховувати 1 бал. В кінці року той пан чи пані, котрі наберуть найбільшу кількість балів, отримають подарунок від проекту “Львів Назавжди” і титул ”Кращий львовознавець року”.


При проекті “Львів Назавжди” створено “Клуб шанувальників львівських кав’ярень” з метою об’єднання справжніх, відданих шанувальників львівських кнайп. Не всі можуть зрозуміти, як то можна просиджувати в кав’ярні по 3-4 години в день 2-3 рази на тиждень, як то добре саме в кав’ярні посидіти і обговорити найцікавіші плітки і новини, колег по роботі чи навчанню. Саме за такими посиденьками створювався проект “Львів Назавжди”. За час існування проекту було відвідано багато різноманітних львівських закладів, частина з них працює дотепер, інші змінили свій формат чи припинили свою роботу, але незмінним залишилось бажання якомога частіше відвідати новий ресторан чи посидіти в давно улюбленій цукерні.

Детальніше про “Клуб


Координатор проекту – Наталія Максимів (Бернацька)

Контакти
Електронна пошта: foreverlviv@gmail.com

Проект в соцмережах

Правила проекту

Співпраця з проектом “Львів Назавжди”

Друзі та партнери проекту