Вілла родини Адамських, неіснуюча понад сто років, один з образів тогочасного Львова. Була розташована за адресою вул.Міцкевича, 10 (тепер – вул.Листопадового Чину).
Типова для Львова кінця XIX- поч. XX ст., саме в часи забудови новопрокладених вулиць. Родина Адамських – відомі та заслужені громадяни Львова. Францшек Адамський (1794-1870), голова родини, купець,воював у наполеонівському війську, кавалер ордену Віртуті Мілітарі. Після повернення з війни був власником кількох кам’яниць, підприємцем, відомим громадським діячем – директором Закладуубогих, управителем Галицької ощадної каси, фінансовим експертом та радником магістрату Львова
Наприкінці позаминулого століття вілла та прилеглі земельні ділянки переходять у власність Еміля Браєра. Сілезець Йозеф Браєр, перший з представників родини, оселяється у Львові 1826 року. Банкір, землевласник, засновник транспортного підприємства, президент Львівської торгово-промислової плати, та ії представник у Галицькому сеймі та Австрійському парламенті… Історія родини Браєрів є однією з багатьох ілюстрацій піднесення Львова та Галичини у складі Австрійської, згодом Австро-Угорської монархії. Еміль Браєр (1838-1913),1885 року, своїм коштом, на на своїх родинних землях, проклав, розпарцелював та забудував вулицю Браєрівську (тепер – вул.Б.Лепкого). Вулиця з’єднувала Городоцьку та вул.Міцкевича (тепер – вул.Листопадового Чину).
Новостворена вулиця Браєрівська, перед поч. XX ст. була однією з найпрестижніших у Львові. Ціна на нерухомість зростали щомісяця. Саме в ті часи Браєри прийняли рішення перебудувати давній маєток Адамських.
1897-1898 рр. на його місці, за адресою, вул. Браєрівська, 20 (тепер – вул.Лепкого) за проектом архітекторів Тадеуша Вацлава Мюнніха та Станіслава Хлонєвського, за участю скульптора Плішевського, спорудили триповерхову кам’яницю для нового власника – лікаря Владислава Татарчука (на фасаді збереглася монограма власника – “WT”).
Кам’яницю споруджено у стилі т.з. “мальовничого” історизму – піттореск. На фоні вохристої цегляної кладки третього поверху виділяється наріжний еркер з балконом, увінчаний невеличкою вежею з альтанкою та цибулеподібною банею зі шпилем. А над брамою можна побачити голівку янгола з крилами…
Данина моді і впровадження нових архітектурних стилві, практичність, гармонійність забудови – своєрідний канон тогочасної забудови Львова, головним результатом якої є те, що один шедевр архітектури замінював інший.