Будівля замку вперше згадується у 16 ст. за часів належності шляхетському роду Свірзьких. Тоді брати Свірзькі спорудили одноповерхову, з підземеллям, резиденцію.

Вона була чотирикутної форми у плані з двома вежами у торцях. До сьогодні від неї збереглась тільки західна вежа.
Свого сучасного вигляду замок набув у середині 17 ст., з часу переходу у власність графа Цетнера.Над брамою фортеці встановлено його герб.
Олександр Цетнер розширив замок у південному напрямі і надав йому замкнуту в плані форму у вигляді чотирикутника з бічними крилами і південним корпусом з парадним в’їздом до подвір’я по осі будинку. Замкові властивий палацовий тип архітектури. Архітектурні епементи фасадів замку споріднені з фасадом Королівського арсеналу у Львові.
Під час українсько-польської війни в 1648-1654 рр. замок здобували козацькі загони. У 1672 р. під час походу турків на Львів, він витримав турецьку облогу. У 1907 р. замок переходить у власність графа Роберта Салянса. Граф проводить грунтовну реставрацію замку, оздоблює його цінними меблями, картинами, влаштовує бібліотеку.
Під час І світової війни замок повністю спалюють російські війська. Після пожежі граф знову відновлює його. Проте ненадовго. 30 років замок стояв у руїнах. Тільки 1975 р. розпочалась реставрація замку.
Тут знімали фільм “Три мушкетери”. На території замкового парку зберігся костел Св. Трійці та Успіння Пресвятої Богородиці, заснований ще у 15 ст. До костелу від замку вів підземний хід.

Література: 1. Палков Т. Замки Львівщини. Історія та легенди. Путівник. – Львів: Ладекс, 2007