У Дублянах знаходиться Приватна школа сільського господарства, заснована у 1856 р. – один з найстаріших навчальних закладів Галичини. Тепер у її стінах розміщується Львівський національний аграрний університет. Збереглися два академічні корпуси, хімічна лабораторія ХІХ ст. та годинник на вежі того ж періоду.
У старовинному університетському парку, посадженому на початку ХІХ ст., можна оглянути так званий “копець Міцкевича” – пам’ятний пагорб, насипаний у 1900 р. студентами на честь поета Адама Міцкевича. Колись тут знаходилась могила одного з найвідоміших міщан Львова XVI ст. – Яна Алембека.
Перед старим корпусом Аграрного університету у 2002 р. встановлено бронзовий пам’ятник одній з найрезонансніших постатей української історії ХХ ст. – провіднику Організації Українських Націоналістів Степану Бандері, що був студентом цього навчального закладу у 1928-1929 рр. У Дублянах можна оглянути меморіальну кімнату Степана Бандери, що розміщується в приміщенні Аграрного університету, та дім, у якому він проживав.
У місті також можна оглянути муровану церкву Успіння Пресвятої Богородиці, збудовану в 1912 р. відомим галицьким архітектором Василем Нагірним. Поряд також знаходиться мурована дзвіниця цього ж періоду.