24 – 26 квітня у Львові відбудеться фестиваль дитячого читання «Книгоманія» – Дитячий форум.

Це унікальний захід промоції дитячого читання, у якому поєднується гра з отриманням різних корисних умінь і навичок, де письменники, художники, науковці, спортсмени, музиканти, винахідники, музейники, бібліотекарі, майстри діляться своїми вміннями з дітьми і цим роблять світ кращим.

Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» – Дитячий форум пройде у форматі великої просторової гри-квесту для дітей шкільного віку (6-14 років) – «Навколо світу за 3 дні!» На мандрівників чекає шалений виклик: здійснити навколосвітню подорож та побувати в усіх частинах світу: Австралії, Азії, Антарктиді, Америці, Африці та Європі.

У програмі фестивалю:

  • зустрічі з авторами, ілюстраторами, дослідниками, літературні читання і майстерні, конкурси,
  • автограф-сесії, ігри та презентації від дитячих бібліотек;
  • наукові експерименти, майстер-класи, лабораторні практикуми, робототехніка, програмування, віртуальна реальність;
  • майстер-класи з різних видів творчості та рукоділля, малювання картин, створення ілюстрацій до книжок, ліпка улюблених книжкових героїв, виготовлення листівок та іграшок;
  • музичні і театральні майстер-класи, уроки ораторського мистецтва, вистави, покази фільмів,
  • кулінарні майстер-класи;
  • фестиваль настільних ігор;
  • спортивні, танцювальні, екологічні майстер-класи.

Повна програма заходів буде розміщена на сайті bookforum.ua на початку квітня.

Мета заходу
Промоція дитячого читання та різностороннього розвитку дітей і підлітків, культивування активного способу життя через залучення їх до різноманітної розвиваючої діяльності та активного відпочинку: читання, творчості, розвиваючих ігор, наукової діяльності, винахідництва.
На території фестивалю працюватиме ярмарок книжок (дитячої, підліткової, навчальної літератури), настільних ігор та іграшок:
Місце проведення: культурно-мистецький центр «Львівський Палац Мистецтв» (м. Львів, вул.Коперника, 17)

Засновник та організатор: ГО «Форум видавців» (з 2007 року). З 2016 року захід проводиться у межах програми «Львів – місто літератури».

Співорганізатори фестивалю: Міністерство культури, молоді та спорту України, ДУ «Український інститут книги», Львівська міська рада, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Культурно-мистецький центр «Львівський Палац мистецтв».

Незабаром буде відкрито попередній продаж квитків та реєстрація для організованих груп відвідувачів.

З питань спонсорства та співпраці на фестивалі: cooperations@bookforum.com.ua