“Lviv Eco Week 2019”, що відбудеться 9-15 вересня уже вдруге об’єднає бізнес-спільноту, еко-активістів, представників міської влади та всіх, хто небайдужий до екологічної ситуації в світі та, зокрема, нашого міста.

Однією із наймасштабніших офіційних подій в рамках “Lviv Eco Week 2019” є “Lviv Eco Forum”, що відбуватиметься на Арені Львів 12-13 вересня. Форум є унікальною платформою для залучення інвестицій і новітніх технологій в унікальний ринок України ємністю 7 мільярдів доларів.

“ЛМКП «Львівводоканал» організовує “Lviv Eco Forum” уже вп’яте і щорічно обсяг роботи і рівень відповідальності все вищий і вищий. Адже цього року ми очікуємо  понад 1000 учасників та 50 фахових спікерів – експертів із 20 країн світу. Форум традиційно став місцем зустрічі представників науки, політики і бізнесу, які мають вплив на сферу екології, охорони й захисту природних водних ресурсів, піклуються про розвиток галузі водопровідно-каналізаційного господарства.

У рамках сесій «Управління водними ресурсами», «Управління твердими побутовими відходами» і «Кліматична політика» учасники із Данії, Німеччини, Фінляндії, Франції та Польщі поділяться досвідом реалізації успішних стратегій зі своїми колегами із нашої держави. Уже вкотре, на меті Форуму стоїть підвищення якості використання природних ресурсів на державному рівні. Сподіваємося, цьогорічна зустріч пройде максимально продуктивно та буде корисною кожному із учасників.” – ділиться думками Уляна Горбата, керівник прес-служби ЛМКП «Львівводоканал».

 

Також, протягом “Lviv Eco Week 2019” відбудеться низка розважальних подій для всієї сім’ї: екологічний фестиваль “Чисте місто Фест 2019” у ТРЦ “Victoria Gardens”, де, крім розваг для дітей та дорослих діятиме пункт збору вторсировини. Та фестиваль “So Green Fest” 14-15 вересня у Дворику Ратуші, де розташується освітній лекторій, ярмарок еко-товарів “Добрий ринок”, інтерактині розваги та ярмарок екологічної їжі.

Більше деталей щодо подій ви можете знайти на Facebook-сторінці Тижня https://www.facebook.com/lvivecoweek/

Кожен із нас може зробити свій внесок у покращення екологічної ситуації рідного міста. Тож давайте розвивати еко-свідомість уже сьогодні.

Мрій! Дій! Змінюй!