6 жовтня у Львові пройде третій фестиваль-ярмарок мейкеркультури — Lviv Mini Maker Faire. Подія об’єднає близько 100 локальних мейкерів, винахідників, інженерів, ІТ розробників, дизайнерів, митців, виробників креативного продукту, а також альтернативні освітні проекти, які зацікавлені в сталому розвитку стартапів і ініціативних платформ в бізнесі, STEAM освіті та соціально-культурних інноваціях. Фестиваль одночасно буде цікавим як для бізнесменів, освітян та журналістів, так і для дітей, студентів та пенсіонерів. Запрошуємо львів’ян на подію, яка відобразить реальний рівень креативного розвитку міста!

Lviv Mini Maker Faire — це виставка-ярмарок львівських винахідників і мейкерів, що працюють в сфері технологічних та візуальних інновацій задля створення якісно нового локального продукту. Другий львівський фестиваль стартапів та мейкерів є продовженням глобальної течії мейкер культури в Україні. Задум проекту полягає в презентації сучасного рівня креативного розвитку міста, а також популяризації свіжих ініціатив регіональних виробників. Тематика третього Maker Faire у Львові, який, до речі, буде 15-м в Україні (!), буде така — “Мейкерські спільноти, які ревіталізують місто”. Отже, акцентуємо увагу на ЕКОмисленні, РЕвіталізації та МЕЙКерстві.
Ще однією важливою метою виставок-ярмарок Maker Faire є піднесення загального рівня освіченості в тенденціях створення новітніх розробок і пропозицій. Це стимулює відвідувачів до кращого порозуміння між поколіннями та допомагає подолати стереотипи про винахідництво, науку і дизайн.
В першому Lviv Mini Maker Faire прийняло участь 43 проекти, котрі презентували свої доробки — від традиційного глиняного глечика до інноваційних моделей робототехніки у форматі Show&Tell (показуй&розповідай). В другому львівському ярмарку прийняло участь 77 мейкерських проектів, а цьогоріч, ми очікуємо близько 100 учасників!

В загальній програмі заходу:
• виставка-ярмарок креативних виробів;
• творчі, технічні та освітні майстер-класи;
• арт-презентації, інтерактивні шоу та тематичні дискусії;
• пізнавальні лекції, бізнес-тренінги та зустрічі з успішними людьми.

В програмі лекторію поговоримо про:
 те, чи посилюють мейкерські спільноти місто та чи можна силами мейкерспейсу ревіталізувати, наприклад, мікрорайон;
 ReZavod: історія створення креативного середовища на заводі РЕМА,
 те, чи бути Парку науки і креативності у Львові та як в Івано-Франківську “оживили” забутий завод “Промприлад”;
 те, чи потрібен 3D друк в ювелірній справі та чи все ж таки можливо зібрати кошти на свою ідею за допомогою спільнокошту;
 реальні “бонуси” STEAM-освіти для ефективної реновації шкіл, а також — 5 дієвих кейсів для створення самобренду в соціальних мережах;
 сортуй правильно (!): чи спрацьовують екотренди в Україні.

Крім того, у відвідувачів нашого ярмарку буде унікальна можливість — долучитись до екскурсії по ReZavod з Віталієм Кириловим — КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА: запис через FB-сторінку https://www.facebook.com/LvivMiniMakerFaire/?pnref=lhc

Також радо запрошуємо освітян БЕЗКОШТОВНО відвідати наш захід, реєстрація тут
makerhub.org/teachers-at-lmmf18

Тут кожен опанує роботу руками, тут кожен прокачає своє мислення — тут кожен мейкер 😉

КОЛИ: 6 жовтня, 11:00-19:00
ДЕ: ReZavod (завод РЕМА, червоний корпус, 3-й поверх, вхід з вул. Жовківська, 29.
ВАРТІСТЬ КВИТКА: 100 грн., для дітей 50 грн., для студентів 40 грн. (за умови наявності студентського квитка).

КОНТАКТИ: Ярослава Яковлєва, продюсер LMMF,
+38 093 147 99 64, +38 068 787 65 04,
https://www.facebook.com/LvivMiniMakerFaire/?pnref=lhc
https://lviv.makerfaire.com/
ОРГАНІЗАТОР: ГО “Maker Hub”.


ДОВІДКА
“Мейкерами” вважають тих, хто створює, а не просто споживає. Простіше, maker – це той, хто створює своє своїми силами і своїми думками.Традиція Maker Faire зародилась у 2006 році в Калифорнії, нині подібні виставки-ярмарки щорічно відбуваються в більш ніж 120 містах світу. В Україні захід відбуватиметься вшосте.
Makers Movement – міжнародній рух, який об’єднює мейкерів у всьому світі. Цей рух является lifestyle трендом, який проявляєтся в тому числі і в появі мережі фаблабів і хакерспейсів у всьому світі, включаючи й Україну.
Maker Faire – фестиваль технологій, винахідливості і креативності, це свято руху для мейкерів і потенційних споживачів. Це мікс науки, IT, ремесел, кола технічних ентузіастів різного віку, крафтерів, майстрів, хоббістів (захоплених людей), інженерів, наукових клубів, авторів, художників, студентів. Тих, хто заробляє на своєму мейкерстві і тих, хто робить це заради задоволення.