Перша будівля готелю на цьому місці була зведена 1793 року. Готель, споруджений за проектом невідомого архітектора по типу тодішніх заїжджих дворів, мав назву «Під трьома гаками».

8 січня 1901 р. відбулося урочисте відкриття нового готелю “Жорж”, збудованого архітектурно-будівельною спілкою Івана Левинського та Юзефа Цибульського за проектом віденських архітекторів Германа Гельмера та Фердинанда Фельнера. Готель мав 93 номери, 32 з яких – апартаменти. В новому розкішному готелі було центральне опалення, електричний ліфт, телефони, гаряча та холодна вода.
Звичайний номер коштував 6–12 зл. за добу, “люкс” – 13–24 зл. Великою популярністю користувалися першокласний ресторан і кавярня. Перед І Світовою війною “Жорж” став власністю спілки приватних підприємств, концесія на готель та ресторан належала тріумвірату Л. Піра, С. і М. Боровських, В. Ожеховського. В пам’ять давнього власника знаменитого готеля на фасаді розташований барельєф “Св. Георгій” роботи скульптора Антоні Попеля, виконаний за моделями Леонардо Марконі.
З 1811 року на цьому місці стояв готель «De Russie» (“Росія”). Саме в ньому зупинялись О. де Бальзак, Е.Л.Войнич, Ференц Ліст та інші славетні гості, хоча зазвичай ці заслуги приписуть сучасному “Жоржу”. Нова власниця Марія Гофман, яка вирішила його попросту розібрати. Новий готель, відкритий у 1900 році – вже з назвою “Жорж” – не викликав захоплення у львів’ян. Зміни на краще прийшли, коли власником готелю стає Товариство взаємного страхування приватних посередників. Головна ж слава “Жоржа” припадає на міжвоєнні літа, коли власником був Пенсійний заклад для службовців.