Про проект “Львів Назавжди”

Старовинний і молодий. Ці означення найповніше характеризують Львів – місто, в котрому так тісно переплелись минуле і сьогодення. Побувати у Львові – це обов’язково зустрітись з його високою культурою і мистецтвом, що протягом віків формувались на художніх традиціях Давньої Русі.

Нераз Львів зазнавав спустошень і руйнувань та кожного разу працею і талантом народних майстрів мурувались кам’яні споруди, знову гордо здіймались в небо стрімкі вежі. Відвідати Львів – значить зустрітись з його 750-річною історією, кожна сторінка якої є невід’ємною часткою історії України.

Власне, таким зустрічам з прекрасним присвячено проект “Львів Назавжди”. З його допомогою кожен зможе здійснити віртуальну мандрівку вузенькими вуличками давньоруської та середньовічної частин Львова, а також найцікавішими місцями всієї області, ознайомитись з творіннями відомих і безіменних майстрів минулого.

Проект присвячений Львову, його неповторним кав’ярням та традиціям відпочинку у Львові. Основна наша мета – здивувати та закохати Вас у Львів. Зробити так, щоб після відвідин нашого міста Вам захотілось повернутись сюди знову і знову.

Мета проекту «Львів Назавжди»: культурна і туристична промоція Львова.

Чим займаємось:
1.інформаційна підтримка культурно-мистецьких подій у Львові

2. розробка авторських екскурсій Львовом,
3. створена онлайн енциклопедія Львова — Львівська Вікіпедія про відомі та маловідомі сторінки історії Львова, львівські архітектурні перлини, історії та легенди давнього міста. Сподіваємось, що також цікавою Вам буде інформація про несправедливо забуті перлини Львівщини.
4. створено сайт-каталог “Клуб шанувальників львівських кав’ярень” з рекомендаціями кращих львівських закладів та мандрівкою давніми львівськими кнайпами та рестораціями. Сайт містить каталог та рейтинг кращих закладів Львова. Щоденно публікуються новини від кращих ресторанів Львова, зокрема: анонси культурно-мистецьких подій, акції та спеціальні пропозиції, а також публікуються рецепти від львівських зірок шоу-бізнесу і фірмові рецепти львівських ресторанів; фото-звіти про заходи гастрономічного характеру, які відбуваються у Львові. Відвідувачі сайту мають можливість здійснити віртуальний гастротур давнім Львовом, дізнатись про минуле і сьогодення львівських кнайп.
5. “Львів Задурно” – побачити Львів – і не розоритись. Така мета спецпроекту “Львів Задурно”. Найкращі архітектурні перлини міста, цікаві безкоштовні заходи, найдешевші варіанти проживання, харчування та добирання – все це ЛЬВІВ ЗАДУРНО!