Село Годовиця вперше згадується у письмових документах за 1371 р. Костел Всіх Святих у Годовиці на Львівщині збудований в 1758 р. за проектом Б. Меретина і є ровесником та «братом» собору Св. Юра.
Саме так, адже він будувався в той же час та тими ж майстрами, що й основна святиня греко-католиків. Його архітектор Бернард Меретин, але найбільше відомий він своїм вівтарем – творінням рук видатного Пінзеля. Зараз храм руйнується на очах.
Однією з найгучніших культурних подій останніх років в Україні стала виставка робіт Георга Пінзеля у знаменитому музеї «Лувр», яка відбувалась з 21 листопада 2012 до 25 лютого 2013 року. Тоді всі захоплювались творчістю скульптора, вивчали його роботи, знимкували й обіцяли золоті гори спадщині великого майстра. Основою виставки у Луврі були роботи з вівтаря костелу Усіх Святих у с. Годовиця Пустомитівського району на Львівщині. Творці експозиції навіть прагнули відтворити інтер’єр та внутрішню атмосферу храму, який прикрашав на замовлення архітектора Меретина Іоган Пінзель.

 

http://zik.ua/news/2016/06/14/pokynutyy_kostel_u_godovytsi_chomu_ruynuietsya_spadshchyna_pinzelya_708120