Запрошуємо Вас відвідати LVIV ECO WEEK 2019, який відбудеться 9-15 вересня 2019 року у різних локаціях Львова.

У рамках Еко Тижня передбачені освітні заходи як для профільних фахівців та й для усіх охочих, де можна буде дізнатись як бути в еко-тренді, познайомитися із кліматичною політикою міста, дізнатися більше про способи екологічного споживання та сортування відходів, подискутувати чи весело провести час усією родиною.

Основні події LVIV ECO WEEK 2019:

– Навчальний проект для педагогів міста “Екологія. Сміття. Довкілля”;

– Кліматичний нетворкінг для представників органів місцевого самоврядування, громадського сектору, академічного середовища, бізнесу та всіх проактивних мешканців;

– Онлайн-дискусія “Екологічне просвітництво населення”;

– Презентація настільної гри “Еко-Мемо: розвиваємо звичку сортування відходів” на Сихові;

– Проект ЄС “Водна ініціатива плюс”;

– Lviv Eco Forum, що проводиться вп’яте і є наймасштабнішим за усі попередні роки;

 

– Екологічний фестиваль “Чисте місто Фест 2019”;

– Фестиваль “So Green Fest”;

Еко Тиждень організовує  ЛКП “Зелене місто” за підтримки Львівської міської ради.

“Зеленим тижнем ми прагнемо привернути увагу мешканців та гостей міста до екологічного способу життя. Акцентувати на тому, що кожна дія є надвагомою у загальному екологічному світовому вимірі: від сортування і мінімізації відходів до раціонального ресурсовикористання. У час глобальної зміни клімату це є дуже важливо. Лише спільно ми можемо не дати нашій Планеті опинитися у прірві необдуманого споживацтва” – коментує Микола Рябика, прес-секретар ЛКП “Зелене місто”.

 

Протягом вихідних 14-15 вересня збираємося на найкрутішій локації міста у Дворику Ратуші і “озеленюємося” по повній програм на фестивалі “So Green”. За ці 2 дні прокачаємо вашу екологічну свідомість в незвичному веселому форматі і навчимо як свідомо підходити до різних сфер свого життя: від їжі до вибору одягу.

 

“Все, що ми робимо, виникло з бажання дарувати яскраві емоції та  змінювати погляди суспільства, щодо проведення свого дозвілля! Організовуючи фестиваль “So Green Fest” у рамках Lviv Eco Week ми хочемо  популяризувати здоровий спосіб життя та формування корисних еко- звичок у відвідувачів,  шляхом активного залучення наших гостей до активностей та гри на фестивалі!” – розповідає організатор “So Green Fest” Павло Чмирук.

Більше деталей щодо подій ви можете знайти на Facebook-сторінці Тижня https://www.facebook.com/lvivecoweek/

 

Живіть у еко-стилі!