Будинок №6
На планах Львова 1829 і 1844 на цій ділянці видно невеликий дерев’яний будинок. У 1892 р. тут було засновано з ініціативи Антоніни Махчинської (Antoniny Machczyńskiej) інтернат для студенток Вчительської семінарії.
Фундаторами цієї установи були зокрема графиня Феліція з Ґолеєвських Харковська (Felicya z hr. Golejewskich Czarkowska), графині Дідушицька (Dzieduszycka), Цецилія Бадені (Cecylia Badeniowa). В інтернаті мешкало 60 учениць. При ньому було теж власне господарство з пекарнею, садом, городами, корівником. Бл. 1930 р. тут збудовано будівлю семінарії для навчання виховательок дитячих садочків. Зараз (2010 р.) в цьому будинку розташована середня школа №37 з поглибленим вивченням французької мови.
Архітектура Триповерховий на високому цоколі будинок, споруджений бл. 1930 р. у стилі функціоналізму. Персоналії Власники будинку: у 1889 р. – Ромуальда Цегак (Cehak Romualda); у 1916 р. – Інтернат жіночої вчительської семінарії (Internat naucz, semin. żeńskiego). Мешканці у 1902 р.: черниця Марія Нойманн (Neumann Marya).