“Усі, хто вміє і любить читати, чудово знають, що осінь до Львова приходить тільки після Форуму. Якою б не була погода, книжкова погода буде дуже гарячою” – засновниця BookForum Олександра Коваль

“Лишитися тут означає бути причетним”. Це просте твердження, яке, насправді, може слугувати місцем для початку наших пошуків. Очевидно, причетних слід шукати саме серед тих, хто лишається тут. Я говорю, звісно, не про географію. Я говорю про тих, хто лишається при своїй справі, при сказаному, при вчиненому, про тих, хто не відмовляється від себе, від свого місця, від свого голосу. Ми всі лишилися тут, а отже нам ідеться про продовження своїх пошуків, про продовження цієї мандрівки, про подальшу роботу, про подальше відчуття свого. Бібліотекарі, продавці в книгарнях, організатори різного рівня незатребуваності й непочутості літературних фестивалів – публіка, яка не дає шансів зникнути цій химерній і примарній території пошуків та знахідок” – український письменник Сергій Жадан.


“Коли я отримала запрошення відвідати Україну, Львів, це для мене було важливішим, ніж поїхати, наприклад, до Нью-Йорка. Бо я є представницею маленького містечка, я говорю від імені цих містечок” – Арундаті Рой, почесна гостя 26 Book Forum Lviv, індійська письменниця, громадська діячка, володарка Букерівської премії.

 

 


“Я не сприймаю увязнення як головний епізод мого життя” – режисер, сценарист та письменник Олег Сенцов.

“Моральними авторитетами для мене є багато людей. Вважаю, що у кожної людини можна чогось навчитись, якщо вона чесна та порядна.  Я вчусь у всіх людей, з якими зустрічаюсь. Незалежно від посади і регалій” – режисер, сценарист та письменник Олег Сенцов.

“У Львові не почуваю себе як в гостях, часто тут бував, маю багато друзів. Бачу, що Львів змінюється в кращий бік. Зараз для мене це найбільш європейське місто в Україні” – режисер, сценарист та письменник Олег Сенцов.


“Майже кожен, хто хотів представити свою творчість, цього року мав таку змогу. Однак заповнені глядачами зали були далеко не в кожного автора – люди не могли одночасно потрапити в різні місця. Заповнені зали були лише в топових письменників”, – Олександр Козинець, молодий поет і прозаїк, неодноразовий лауреат Міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова”.