У червні до Львова завітає 25 іноземців, щоб вчити львів’ян англійської та французької мови.

На початку червня волонтери з Туреччини, Індії, США та Китаю прилетять до Львова. Мета візиту — культурний молодіжний обмін в рамках проекту міжнародної організації AIESEC. Протягом шести тижнів вони проводитимуть заняття в Language School.

Language School – це мовні курси з надзвичайно цікавою концепцією, які організовуються у 9-ти містах України уже більше 4-х років. Унікальністю занять є неформальні методи викладання, підвищена увага до практики та дискусій на актуальні теми. До викладання ми залучаємо активних волонтерів-іноземців, а заняття проводимо в інтерактивній формі та дружній обстановці.

 

Мовні мовна школа Language School підходить тим, хто:

●        Втомився від постійних спроб вивчити англійську традиційними методами.

●        Знає, що практика – це головне, але не знає, де практикуватися.

●        Шукає не просто курси для вивчення мови, а дружню міжнародну команду однодумців.

●        Бажає провести літо активно, вдосконалюючи себе та роблячи вплив на світ.

 

Викладачі — відкриті та активні люди, готові до нових знайомств та цікавої інформації, мають досвід викладання. Вони не тільки вчитимуть львів’ян іноземних мов, але й поділяться культурою та традиціями своєї країни. Заняття проходитимуть тричі  на тиждень в форматі спілкування на обрану тематику. Стажери завчасно прописують програму занять, складають план уроків та ретельно готуються до приїзду.

Ось, що говорить про участь у мовній школі один з учасників Маргарита:

 

  • ‘Це було незабутньо: відкрити для себе різні країни, спілкуватися з іноземцями. Для мене стало кроком переступити барʼєр після граматики та нарешті спробувати говорити англійською. Звісно, спочатку було важко, але дивовижно, наскільки відкриті для спілкування волонтери. Від них відчувалася підтримка і віра в те, що у мене все вийде. Багато учасників до сьогодні спілкуються з волонтерами, стали не просто знайомими, а друзями.’

Участь у мовній школі коштує 800 гривень за 6 тижнів.

Для участі потрібно заповнити реєстраційну форму.

 

AIESEC – це міжнародна молодіжна організація, що прагне досягнути миру та розвитку людського потенціалу. Ми пропонуємо молоді розвиток лідерських якостей через практичний міжнародний досвід у вигляді волонтерських та професійних стажувань.

 

Контактна особа:

Мар’яна Николишин

+380964690961

maryanka.nykolyshyn@aiesec.net