17-19 травня у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання “Книгоманія”  – одна з найбільших подій в Україні для розвитку та радості дітей і батьків.

Співорганізатори: Український інститут книги, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, Культурно-мистецький центр «Львівський Палац мистецтв».
Генеральний партнер: ПАТ «Кредобанк»

Дитячий форум – Фестиваль «Книгоманія» – це 3 дні читання, конкурсів, квестів, ігор, майстер-класів, наукових дослідів, спортивних розваг, подій для батьків та освітян, а також книжкові новинки для дітей від українських видавців.

Спеціальними гостями фестивалю стануть: переможниця 9 сезону «Голосу країни» Оксана Муха, рекордсмен Книги рекордів Гіннеса Олег Тягнизуб, акторка молодіжного серіалу «Школа» Вероніка Лук’яненко, українська письменниця Наталія Щерба, українська письменниця Лариса Денисенко, дитячий фонд ООН UNICEF, Всесвітній фонд дикої природи (WWF) в Україні.

Основна місія цьогорічного заходу – здобути суперсили, стати Супергероєм та врятувати Планету “Книгоманія” від екологічної катастрофи!

Учасниками гри можуть стати діти від 6-ти років. Пройшовши завдання у будь-якому із восьми просторів Дитячого форуму чи в усіх, вони здобувають відповідну суперсилу та стають Рятівниками, Героями та Супергероями.

Ми живемо на прекрасній планеті Земля, де нас оточують моря, океани, озера та ріки, ліси, поля, гори та долини, льодовики і пустелі – з неймовірним різноманіттям  рослинного і тваринного світу.
Але чи є в цієї планети щасливе і довготривале майбутнє?Чи не призводять наші щоденні дії до її неминучого спустошення та загибелі? І що очікувати дітям у прийдешньому, коли сьогодні ми знищуємо нашу планету швидше, ніж будь-коли. Наслідки можуть стати катастрофічними…Однак ще не все втрачено. Зараз Земля знаходиться у критичній точці, а це значить – є ще шанс врятувати планету. Діти розуміють, що вирішення екологічних проблем залежить не лише від дорослих, але й від кожної дитини. Недостатньо просто знати про негативні наслідки екологічної катастрофи – потрібно не допустити її, об’єднавшись заради виживання нашої планети.
Отож, час діяти! Кожна дитина має голос, має силу вчинити правильно, має наснагу і терпіння, щоб стати Супергероєм та врятувати Планету. Бо дійсно – навіщо вчитись, якщо немає майбутнього?

Учасниками гри можуть стати діти від 6-ти років. Пройшовши завдання у будь-якому із восьми просторів Дитячого форуму чи в усіх, вони здобувають відповідну суперсилу та стають Рятівниками, Героями та Супергероями.

Гра-квест передбачає активності для дітей на 3-х просторах на Планеті «Книгоманія»:

  • Вода. На першому поверсі Палацу зануримось у підводний та морський світ.
  • Земля. На другому поверсі Палацу мистецтв заглибимось у непрохідні джунглі.
  • Повітря. На самому верхньому третьому поверсі наблизимось до птахів, гірських вершин та навіть хмар!

Щоб врятувати Планету від екологічної катастрофи, потрібно взяти активну участь у заходах на всіх просторах, здобути корисні знання та навички, зібрати потрібні наліпки за виконані завдання:

4 наліпки  необхідно, щоб стати «Рятівником Планети» та отримати відповідний диплом,
6 наліпок  потрібно для статусу та диплома «Герой Планети»,
8 наліпок забезпечать статус «Супергерой Планети», диплом Супергероя та приємні бонусні атракції для власника цього статусу.

Оскільки книга стане в нагоді протягом усієї подорожі в будь-якому куточку Планети, то і в Воді, і на Землі, і у Повітрі на наших відвідувачів чекають літературні заходи: зустрічі з авторами, ілюстраторами, дослідниками, майстерні і конкурси, презентації книг, читання та інші цікавинки.Крім того, на всіх юних рятівників Планети «Книгоманія» чекають безліч різноманітних майстер-класів та випробовувань: спортивні, танцювальні, музичні, театральні, науково-пізнавальні та багато інших.

Детальна програма за посиланням:

Заключний етап 15 Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2019».
Переможці 3-го етапу конкурсу з областей України та міст – обласних центрів, а також переможці конкурсу з міст та районів Львівської області приїдуть до Львова на Дитячий форум – Фестиваль «Книгоманія», де на них чекатиме спеціальна програма заходів: літературні квести,  зустрічі з відомими українськими дитячими письменниками, майстер-класи з різних видів творчості та мистецтва, які проводять художники, письменники, актори, народні майстри та інші митці. Основний захід для книгоманів – урочиста церемонія нагородження  переможців, де кожному вручать дипломи «Суперчитач України-2019» та подарунки.

Вперше для учасників Конкурсу та всіх небайдужих до дитячої літератури та промоції дитячого читання у фейсбуці створено окрему відкриту спільноту – Таємне товариство книгоманів. Долучитися до групи можна за посиланням: . У цій спільності розміщено  інформацію про перебіг Книгоманії-2019, цікаві та корисні факти про читання, книжки та авторів, а також проходять конкурси та голосування.

Вартість вхідних квитків:
Для дітей:
1 день – 50 грн.
Всі дні – 100 грн.
Для дорослих: 
1 день – 20 грн.
Всі дні – 50 грн

Безкоштовний вхід:
– Діти віком до 6 років
– Діти з багатодітних родин
– Діти з малозабезпечених родин
– Діти з інвалідністю
– Діти учасників АТО, учасників бойових дій і героїв Майдану
– Діти переселенців
– Вихованці дитячих будинків та інтернатів
– Діти-сироти, напівсироти
– Діти віком до 6 років

Всі заходи на території Дитячого форуму – безкоштовні.
Вхід на книжковий ярмарок, що буде розміщений на галереї – безкоштовний.

Деталі bookforum.ua