8 січня 2018 р. з 17:00 по 21:30
Львівська опера

Концерти Оксани Мухи у Львівській опері – неповторна Різдвяна містерія звуків та образів. У час світлого Різдва, 8 січня 2018 р., співачка запрошує усіх, хто шанує та береже українські традиції, на свої сольні концерти. Початок о 17:00 та 19:30.

Музичне дійство «Різдвяний вечір» – безперервне задоволення, яке можна чути, споглядати та відчувати усією душею. Колядки і щедрівки, обрамлені музикою та ритмами у різноманітних стилях, звучатимуть у супроводі Різдвяної оркестри. Ця святкова концертна програма Оксани Мухи – це по-новому переосмислене давнє і дороге та бережно перенесене у сучасний світ. Спеціальний гість концертів – хорова капела «Дударик».

«Різдвяний вечір» – це жива імпровізація від неймовірних музикантів, які тут і зараз додають до Різдвяної атмосфери несподівані акценти, мелодії та звукові барви! Залишаться незмінними оригінальна мелодія коляд, текст та зміст, що закладено віками, а от за формою та аранжуваннями коляди і щедрівки здивують навіть найвибагливішого меломана. Ця акустична музична подорож звуками й ритмами перенесе слухача у найнесподіваніші куточки світу, занурить у нескінченні глибини музичного всесвіту.