25 листопада у Львові пройде другий фестиваль-ярмарок мейкеркультури — Lviv Mini Maker Faire. Подія об’єднає понад 100 локальних мейкерів, винахідників, інженерів, ІТ розробників, дизайнерів, митців та виробників креативного продукту, які зацікавлені в сталому розвитку стартапів і ініціативних платформ в бізнесі, STEAM освіті та соціально-культурних іноваціях.

Фестиваль одночасно буде цікавим як для бізнесменів, освітян та журналістів, так і для дітей, студентів та пенсіонерів. Запрошуємо львів’ян на подію, яка відобразить реальний рівень креативного розвитку міста!

Lviv Mini Maker Faire — це виставка-ярмарок львівських винахідників і мейкерів, що працюють в сфері технологічних та візуальних інновацій задля створення якісно нового локального продукту. Другий львівський фестиваль стартапів та мейкерів є продовженням глобальної течії мейкер культури в Україні. Задум проекту полягає в презентації сучасного рівня креативного розвитку міста, а також популяризації свіжих ініціатив регіональних виробників.
Ще однією важливою метою виставок-ярмарок Maker Faire є піднесення загального рівня освідченості в тенденціях створення новітніх розробок і пропозицій. Це стимулює відвідувачів до кращого порозуміння між поколіннями та допомогає подолати стереотипи про винахідництво, науку і дизайн.
В першому Lviv Mini Maker Faire прийняло участь понад 50 проектів, котрі презентували свої доробки — від традиційного глинянного глечика до інноваційних моделей робототехніки у форматі Show&Tell (показуй&розповідай). Цьогоріч, ми очікуємо понад 100 учасників!
В програмі заходу:
• виставка-ярмарок креативних виробів;
• творчі, технічні та освітні майстер-класи;
• арт-презентації, інтерактивні шоу та тематичні дискусії;
• пізнавальні лекіції, бізнес-тренінги та зустрічі з успішними людьми.
Тематика другого фестивалю мейкерства у Львові – “STEAM освіта: космічні та екологічні перспективи міста”.
Йой, мейкери! Львів опановує все!

КОЛИ: 25 листопада, 11:00-19:00
ДЕ: Центр Митрополита Андрея Шептицького, УКУ, вул. Козельницька, 4.
ВАРТІСТЬ КВИТКА: 80 грн., для дітей 50 грн., для студентів 40 грн., для освітян 20 грн. (за умови попередньої реєстрації), медіа, пенсіонерам та учасникам АТО — вхід вільний (за наявності посвідки).

КОНТАКТИ: Ярослава Яковлєва, проектний продюсер LMMF,
+38 093 147 99 64, +38 068 787 65 04, +38 066 539 12 49,
https://www.facebook.com/LvivMiniMakerFaire/?pnref=lhc

Головна


ОРГАНІЗАТОР: Kyiv Maker Faire.
СПІВОРГАНІЗАТОР: Український католицький університет, Львівська міська рада.

 

ДОВІДКА
“Мейкерами” вважають тих, хто створює, а не просто споживає. Простіше, maker – це той, хто створює своє своїми силами і своїми думками.Традиція Maker Faire зародилась у 2006 році в Калифорнії, нині подібні виставки-ярмарки щорічно відбуваються в більш ніж 120 містах світу. В Україні захід відбуватиметься вшосте.
Makers Movement – міжнародній рух, який об’єднює мейкерів у всьому світі. Цей рух является lifestyle трендом, який проявляєтся в тому числі і в появі мережі фаблабів і хакерспейсів у всьому світі, включаючи й Україну.
Maker Faire – фестиваль технологій, винахідливості і креативності, це свято руху для мейкерів і потенційних споживачів. Це мікс науки, IT, ремесел, кола технічних ентузіастів різного віку, крафтерів, майстрів, хоббістів (захоплених людей), інженерів, наукових клубів, авторів, художників, студентів. Тих, хто заробляє на своєму мейкерстві і тих, хто робить це заради задоволення.