Спочатку Тадеуш навчався на архітектурному факультеті Політехнічної школи, яку закінчив у 1898 році та отримав диплом з відзнакою «особливо обдарований».
Паралельно працював асистентом, а згодом конструктором на кафедрі загального будівництва, яку очолив у 1909 році та керував нею до кінця життя. Декілька разів обирався деканом архітектурного факультету, а у 1916-1917 рр. — ректором Політехнічної школи.

Діяльність вченого, як успішного викладача Львівської політехніки, відображено у виданні «Program Szkoly Politechnicznej» (1920-1921 рр.)

Одночасно із викладацькою роботою, стрімко розвивалась його кар’єра як львівського архітектора. У співпраці з архітектурною майстернею Івана Левинського, Обмінський став автором житлових будинків на вулицях: Коновальця, 98; Дорошенка, 15; Ш. Руставелі, 42; Прибуткового будинку адвоката А. Регаля на розі пр. Шевченка, 4 і вулиці Чайковського, 6; «Українського академічного Дому» на вулиці Коцюбинського, 21 та багатьох інших споруд. Об’єкти творчої спадщини архітектора є настільки цікавими, що навіть сьогодні приваблюють художників, архітекторів та туристів.

Наприкінці 1920-х років архітектурний проект Тадеуша Обмінського отримав перемогу у конкурсі на будівництво нового корпусу бібліотеки Львівської політехніки. Приміщення якої було побудовано упродовж 1929-1932 років на вулиці Нікоровича (зараз Професорська, 1) та стало останнім проектом вченого.

Також вчений брав активну участь у роботі Політехнічного товариства, входив до складу комітету друкованого органу товариства «Czasopismo Techniczne». У фондах бібліотеки зберігаються журнали товариства від 1883 року.