Zruchno.Travel – це найбільший туристичний портал України, де зібрано понад 57 тисяч туристичних об’єктів нашої країни. А також це універсальна онлайн-платформа, де можна просувати та продавати онлайн ваш туристичний продукт. Нашою місією є розвиток культури внутрішнього туризму в Україні та підвищення прибутковості турбізнесу. Для цього ми розробили кілька механізмів, які дозволять вам знайти нових клієнтів.

Для просування готелів, санаторіїв, приватних садиб та інших засобів розміщення ми активно використовуємо публікації з актуальними ідеями для подорожей різними регіонами України.

Власники ресторанів, кав’ярень та інших місць громадського харчування можуть побачити свої заклади серед пропозицій для гастрономічного туризму та відпочинку під час подорожей.

Приватні музеї, парки розваг, аквапарки, дельфінарії, зоопарки, розважальні комплекси та інші комерційні туристичні об’єкти можуть легко потрапити у тематичні топ-добірки місць, що рекомендовані для відвідування туристами.

Туроператорам ми пропонуємо розміщення їхніх турів та екскурсій у нашій базі, онлайн-продажі та просування цих турів у “Travel-Журналі” та у розділі “52 вікенди” серед свіжих ідей для подорожей на вихідні.