У с. Поповичі збереглися укріплення кколишньої Перемиської фортеці часів І світової війни. Цей форт відіграв важливу роль у воєнних діях у І світову війну. За розмірами вона була на третьому місці після Антверпену у Бельгії і Вердену у Франції. Ця потужна фортеця відігравала значну роль на східному воєнному фронті. Після невдалої спроби росіян у вересні 1914 р.взяти фортецю штурмом вони у листопаді змінили тактику. Розпочалась довготривала блокада фортеці.

Після 137 днів австрійці здались, висадивши в повітря усі форти, знищивши склади зброї і запаси їжі. Після захоплення фортеці 2 квітня 1915 р. її відвідав цар Микола ІІ. Проте росіяни володіли фортецею недовго. Австрійська армія повернула собі фортецю за 3 дні.

Література

1. Палков Т. Замки Львівщини. Історія та легенди. Путівник. - Львів: Ладекс, 2007

 

"Львову Назавжди" - 5 років!

5 років — це зовсім небагато у рамках глобального розвитку, але для життя проекту це визначна дата. 15 червня авторський проект "Львів Назавжди" відзначає свій 5-річний ювілей з дня заснування. Проект присвячено Львову і створено для Львова. З його допомогою кожен зможе здійснити віртуальну мандрівку вузенькими вуличками давньоруської та середньовічної частин Львова, а також найцікавішими місцями всієї області, ознайомитись з творіннями відомих і безіменних майстрів минулого. Кожен день існування проекту - це зустріч з цікавими людьми, відвідування культурно-мистецьких подій у нашому місті, радість за кожне досягнення та визнання Львова, де "вперше...". Діяльність проекту проходить під гаслом "Для Львова з любов'ю". Вітаю всіх львів'ян і шанувальників нашого міста і маю для Вас головне побажання - "До зустрічі у Львові". Координатор проекту "Львів Назавжди" Наталя Максимів.