Перша писемна згадка про Білку датована 1600 р., однак археологічні джерела засвідчують, що освоєння людьми території теперішнього села та його найближчих околиць відбулось задовго до цього. 

1648 р. - під час походу Богдана Хмельницького кримські татари, що були його союзниками, пограбували село.

28 серпня 1851 р. - у Білці в родині священника Гната Телішевського народився син Кость, згодом знаний галицький правник, громадський та політичний діяч. У 1889 р. К. Телішевського в окрузі Турка обрано послом до Галицького сейму, а у 1891 р. він став депутатом парламенту Австро-Угорщини.

1880 р. - у Білці, яка належала до маєтностей Народного дому у Львові, проживало більше 640 осіб, серед них 577 греко-католиків, 42 римо-католики та 22 юдеї.

1881 р. - у селі збудовано муровану церкву Вознесіння Христового. 

"Львову Назавжди" - 5 років!

5 років — це зовсім небагато у рамках глобального розвитку, але для життя проекту це визначна дата. 15 червня авторський проект "Львів Назавжди" відзначає свій 5-річний ювілей з дня заснування. Проект присвячено Львову і створено для Львова. З його допомогою кожен зможе здійснити віртуальну мандрівку вузенькими вуличками давньоруської та середньовічної частин Львова, а також найцікавішими місцями всієї області, ознайомитись з творіннями відомих і безіменних майстрів минулого. Кожен день існування проекту - це зустріч з цікавими людьми, відвідування культурно-мистецьких подій у нашому місті, радість за кожне досягнення та визнання Львова, де "вперше...". Діяльність проекту проходить під гаслом "Для Львова з любов'ю". Вітаю всіх львів'ян і шанувальників нашого міста і маю для Вас головне побажання - "До зустрічі у Львові". Координатор проекту "Львів Назавжди" Наталя Максимів.