Перша задокументована згадка про Лагодів датована 1440 р., коли село знаходилось у посіданні Дмитра Лагодівського гербу Корчак з Погорілець. Однак, археологічні джерела засвідчують, що освоєння людьми території теперішнього села та його найближчих околиць відбувалось ще задовго до цього. Зокрема, в урочищі Липовиця виявлено археологічні матеріали, які відносяться до культури лійчастого посуду та висоцької культури. 

1515 р. - за люстрацією Руського воєводства частина Лагодова, в тому числі корчма і пивоварня, належала Андрієві Кухарському. 

1578 р. - село увійшло до маєтностей Трояна Кухарського.

січень 1609 р. львівський латинський архієпископ Ян Замойський купив у Андрія Лагодівського село Залуку (частина Лагодова). 

1730 - початок будівництва у Лагодові дерев'яної церкви св. Михаїла.

1845-1864 рр. - греко-католицькою парафією у Лагодові опікувався о. Рудольф Мох, знаний громадський діяч та письменник, продовжувач справи "Руської Трійці".

1860 р. - заснування у Лагодові тривіальної школи, у якій 1867 р. навчалося 67 учнів.

1894 р. - на краєвій виставці у Львові представлено старовинний дзвін з Лагодова вагою біля 90 кг, відлитий у 1621 р.

19 грудня 1899 р. - у Лагодові за сприяння о. О. Пристая створено читальню "Просвіти".

1906 р.- з ініціативи сільського вчителя створено осередок "Сокола".

1909 р. - спільними зусилляи сільської громади у Лагодові зведено будинок читальні "Просвіти".

1910 р. - у Лагодові, який знаходився у посіданні Станіслава та Романи Гофмоклів, проживало 1923 особи, серед них -1898 греко-католики та 25 римо-католиків.

1923 р. - лагодівська "Просвіта" організувала масштабні фестини. Відкриття у селі кооперативи "Будучність", яка організовувала українців за принципом "Свій до свого по своє".

2 вересня 1926 р. - сільський "Сокіл" відновив свою діяльність.

1928 р. - через надання Лагодівській школі статусу "утраквістичної", мешканці села організували навчання українською мовою для своїх дітей.

14 травня 1933 р. - у селі під українськими прапорами відбулось свято "Українська молодь Христові"

1938 р. - спільними зусиллями громади Лагодова та емігрантів, вихідців з села, побудовано двоповерхову муровану школу.

1939 р. - населення Лагодова налічувало 2730 людей, а саме 2030 греко-католиків, 640 римо-католиків, 60 юдеїв.

"Львову Назавжди" - 5 років!

5 років — це зовсім небагато у рамках глобального розвитку, але для життя проекту це визначна дата. 15 червня авторський проект "Львів Назавжди" відзначає свій 5-річний ювілей з дня заснування. Проект присвячено Львову і створено для Львова. З його допомогою кожен зможе здійснити віртуальну мандрівку вузенькими вуличками давньоруської та середньовічної частин Львова, а також найцікавішими місцями всієї області, ознайомитись з творіннями відомих і безіменних майстрів минулого. Кожен день існування проекту - це зустріч з цікавими людьми, відвідування культурно-мистецьких подій у нашому місті, радість за кожне досягнення та визнання Львова, де "вперше...". Діяльність проекту проходить під гаслом "Для Львова з любов'ю". Вітаю всіх львів'ян і шанувальників нашого міста і маю для Вас головне побажання - "До зустрічі у Львові". Координатор проекту "Львів Назавжди" Наталя Максимів.