Практично в усіх країнах Європи управління й утримання житла здійснюють приватні житлові управляючі компанії. В нашій державі тільки починає зароджуватись цей досвід. Його мета – кваліфіковано здійснювати управління житловим фондом для забезпечення його якісного утримання, обслуговування, поточного ремонту, належного санітарного стану прибудинкових територій.

Управляюча компанія "Місто Лева" - це команда кваліфікованих співробітників, що працюють у сфері експлуатації та управління нерухомістю не один рік.

Професійне управління та експлуатація багатоквартирних будинків, адміністративно-виробничих будівель і споруд, нежитлових приміщень, прибирання та благоустрій прилеглої території, вивіз сміття, ремонтно-будівельні роботи, аудиторські та консультаційні послуги для багатоквартирних будинків та ОСББ - основні напрямки діяльності компанії.

Управляюча компанія «Місто Лева», взявши будинок на обслуговування,  допоможе зекономити ВАШ час, нерви, сили та кошти при експлуатації будинку. Співпраця з компанією «Місто Лева» - завжди справне освітлення в чистих під'їздах, естетичний ремонт, комфортне тепло батарей, утеплені вікна та двері, завжди прибрана прибудинкова територія, своєчасно вивезене сміття, скошена трава, впорядковані дитячі та спортивні майданчики - усе це забезпечить ВАМ задоволення від проживання у будинку.

Управляюча компанія «Місто Лева» не гарантує покращення вже завтра, але в найкоротші терміни ВИ будете бачити позитивні зміни.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

"Львову Назавжди" - 5 років!

5 років — це зовсім небагато у рамках глобального розвитку, але для життя проекту це визначна дата. 15 червня авторський проект "Львів Назавжди" відзначає свій 5-річний ювілей з дня заснування. Проект присвячено Львову і створено для Львова. З його допомогою кожен зможе здійснити віртуальну мандрівку вузенькими вуличками давньоруської та середньовічної частин Львова, а також найцікавішими місцями всієї області, ознайомитись з творіннями відомих і безіменних майстрів минулого. Кожен день існування проекту - це зустріч з цікавими людьми, відвідування культурно-мистецьких подій у нашому місті, радість за кожне досягнення та визнання Львова, де "вперше...". Діяльність проекту проходить під гаслом "Для Львова з любов'ю". Вітаю всіх львів'ян і шанувальників нашого міста і маю для Вас головне побажання - "До зустрічі у Львові". Координатор проекту "Львів Назавжди" Наталя Максимів.