Вже завтра 24 Форум видавців у Львові «Точка творення» відкриє себе для поціновувачів мистецтва з усієї Центрально-Східної Європи. Традиційно вагома частина літературних заходів програми Форуму присвячена саме поезії. У вересні Львів прийме поетів із Литви, Словаччини, Хорватії, Чехії, США та багатьох інших країн. Авторські зустрічі, читання, поетичні перфоменси та презентації відбудуться спільно із українськими письменниками та перекладачами.  

13 вересня у Львові стартує наймасштабніший літературний захід Центрально-Східної Європи – 24-й Форум видавців «Точка творення». Окрема частина програми заходу присвячена дітям. Для наймолодших читачів презентують книжкові новинки, проведуть зустрічі із письменниками, пізнавальні майстер-класи та заходи. У добірці читайте про топ 10 дитячих письменників, які візьмуть участь у Львівському книжковому Форумі. 

З кожним роком все популярнішими стають твори мистецтва, що поєднують у собі одразу кілька видів творчості. Найчастіше літературу сприймають у поєднанні із музикою, відео чи фото. Цьогорічна програма Форуму Видавців включає чимало сучасних синтетичних жанрів, перфомансів, інсталяцій. Про людей, які сьогодні розвивають саме такий вид мистецтва, їхні проекти та заходи, читайте у спеціальній добірці.

Дати експозиції у Львові: 02 вересня – 10 вересня 2017

Місце: Палац Сапеги

Адреса: м. Львів, вул Коперника, 40-А

Час презентації: презентація відбудеться 2 вересня о 13:00. Організатори особисто презентують фотовиставку та книгу «Якби не війна» 

https://www.facebook.com/ifnotwar 

Навіть у 21 столітті література залишається одним із способів боротьби. Найперше, це боротьба за власну свободу як митця, борються сучасні письменники і за право писати рідною мовою, розвивати власну традиційну культуру... На жаль, чимало авторів змушені творити в умовах режиму, заборон та цензури. Добірка із десяти письменників розкаже про тих, хто бореться із системою та стереотипами за допомогою художнього слова. На цьогорічному Форумі Видавців ці автори, громадські діячі та журналісти поділяться своїм досвідом письма в умовах режиму.

"Львову Назавжди" - 5 років!

5 років — це зовсім небагато у рамках глобального розвитку, але для життя проекту це визначна дата. 15 червня авторський проект "Львів Назавжди" відзначає свій 5-річний ювілей з дня заснування. Проект присвячено Львову і створено для Львова. З його допомогою кожен зможе здійснити віртуальну мандрівку вузенькими вуличками давньоруської та середньовічної частин Львова, а також найцікавішими місцями всієї області, ознайомитись з творіннями відомих і безіменних майстрів минулого. Кожен день існування проекту - це зустріч з цікавими людьми, відвідування культурно-мистецьких подій у нашому місті, радість за кожне досягнення та визнання Львова, де "вперше...". Діяльність проекту проходить під гаслом "Для Львова з любов'ю". Вітаю всіх львів'ян і шанувальників нашого міста і маю для Вас головне побажання - "До зустрічі у Львові". Координатор проекту "Львів Назавжди" Наталя Максимів.