Перша письмова згадка про село належить до 1542 р. У селі є церква Успіння Пресвятої Богородиці, збудована в 1888-1894 рр. та мурований римо-католицький костел Св. Станіслава, початок будівництва якого сягає XVII ст.

Саме з цього села походить галицький звичай Йорданської ялинки, прикрашеної яблуками. Він зявився в 20-х рр. минулого століття у місцевій "Просвіті". Нежонаті парубки у ніч перед святом прикрашали ялинку, наступного дня освячували її в церкві та переносили до Народного дому. Перше яблуко, яким прикрашали ялинку, потрібно було викупити за найбільшу суму. Вилучені кошти йшли на громадські потреби.

У 90-х рр. ХХ ст. цей звичай дійшов до Львова. Щороку "Гусаківська ялинка" святкується у Львівському палаці мистецтв.

"Львову Назавжди" - 5 років!

5 років — це зовсім небагато у рамках глобального розвитку, але для життя проекту це визначна дата. 15 червня авторський проект "Львів Назавжди" відзначає свій 5-річний ювілей з дня заснування. Проект присвячено Львову і створено для Львова. З його допомогою кожен зможе здійснити віртуальну мандрівку вузенькими вуличками давньоруської та середньовічної частин Львова, а також найцікавішими місцями всієї області, ознайомитись з творіннями відомих і безіменних майстрів минулого. Кожен день існування проекту - це зустріч з цікавими людьми, відвідування культурно-мистецьких подій у нашому місті, радість за кожне досягнення та визнання Львова, де "вперше...". Діяльність проекту проходить під гаслом "Для Львова з любов'ю". Вітаю всіх львів'ян і шанувальників нашого міста і маю для Вас головне побажання - "До зустрічі у Львові". Координатор проекту "Львів Назавжди" Наталя Максимів.