Городище згадане. Скарб: 300 празьких грошів Вацлава 2 (1300 – 1305 рр.), Яна Люксембурзького (1310 – 1346 рр.), Карла 1 (1346 – 1378 рр.)

Село вперше згадується у письмових документах за 1561 р. У центрі села знаходиться дерев'яна церква Св. Архистратига Михаїла, збудована в бойківському стилі Лукою Снігуром в 1882 р. 

СелоГрабовець вперше згадується у письмових документах за 1574 р. Окрасою села є дерев'яна церква Св. Василія Великого, збудована в 1892-1894 рр., а її дзвіниця збудована в 1874 р. 

Село Тухля бере свій початок з дохристиянських часів. Село описане в повісті І. Франка "Захар Беркут", як місце, де в 1241 р. місцеве населення на чолі з ватажком Беркутом зупинило монголотатарський загін. 

Крушельниця вперше згадується у письмових документах за 1395 р. У селі дві дерев'яні церкви. У центрі села знаходиться церква Св. Миколая 1822 р., а в кінці села - дерев'яна церква Пресвятої Трійці, збудована у бойківському стилі в 1842 р. Поряд знаходиться дерев'яна дзвіниця того ж періоду. 

"Львову Назавжди" - 5 років!

5 років — це зовсім небагато у рамках глобального розвитку, але для життя проекту це визначна дата. 15 червня авторський проект "Львів Назавжди" відзначає свій 5-річний ювілей з дня заснування. Проект присвячено Львову і створено для Львова. З його допомогою кожен зможе здійснити віртуальну мандрівку вузенькими вуличками давньоруської та середньовічної частин Львова, а також найцікавішими місцями всієї області, ознайомитись з творіннями відомих і безіменних майстрів минулого. Кожен день існування проекту - це зустріч з цікавими людьми, відвідування культурно-мистецьких подій у нашому місті, радість за кожне досягнення та визнання Львова, де "вперше...". Діяльність проекту проходить під гаслом "Для Львова з любов'ю". Вітаю всіх львів'ян і шанувальників нашого міста і маю для Вас головне побажання - "До зустрічі у Львові". Координатор проекту "Львів Назавжди" Наталя Максимів.