Старовинний і молодий. Ці означення найповніше характеризують Львів – місто, в котрому так тісно переплелись минуле і сьогодення. Побувати у Львові – це обов’язково зустрітись з його високою культурою і мистецтвом, що протягом віків формувались на художніх традиціях Давньої Русі. Нераз Львів зазнавав спустошень і руйнувань та кожного разу працею і талантом народних майстрів мурувались кам’яні споруди, знову гордо здіймались в небо стрімкі вежі. Відвідати Львів – значить зустрітись з його 750-річною історією, кожна сторінка якої є невід’ємною часткою історії України. Власне, таким зустрічам з прекрасним присвячено проект “Львів Назавжди”. З його допомогою кожен зможе здійснити віртуальну мандрівку вузенькими вуличками давньоруської та середньовічної частин Львова, а також найцікавішими місцями всієї області, ознайомитись з творіннями відомих і безіменних майстрів минулого.


При авторському проекті "Львів Назавжди" створено "Клуб шанувальників львівських кнайп": історію Львова важко уявити без кав'ярень, веселих і не дуже трафунків, пов'язаних з ними. Значна частина життя давніх містян проходила у львівських кнайпах та рестораціях. Не було б визначних математичних рішень, якби не "Шкоцька кнайпа", відсутність "Атляса" також би спричинила багато незручностей. Знайомство з містом буде неповним без однієї з цих складових. Мало посмакувати львівським сирником і випити запашної львівської кави, не знаючи, що було раніше на місці розташування кафе чи ресторану, кожна вулиця чи площа стародавнього міста має свою історію і цікаві факти, роздуми над якими будуть супроводжувати Вас підчас дружніх посиденьок. Проте, у львівських кнайпах відбувались і продовжують відбуватись не тільки дружні посиденьки, львівські заклади здавна були місцем зустрічі ділової та політичної еліти міста налагодження бізнесових та політичних контактів. Історія львівської політики та бізнесу не менш цікава. 

 

 

 

 

"Львову Назавжди" - 5 років!

5 років — це зовсім небагато у рамках глобального розвитку, але для життя проекту це визначна дата. 15 червня авторський проект "Львів Назавжди" відзначає свій 5-річний ювілей з дня заснування. Проект присвячено Львову і створено для Львова. З його допомогою кожен зможе здійснити віртуальну мандрівку вузенькими вуличками давньоруської та середньовічної частин Львова, а також найцікавішими місцями всієї області, ознайомитись з творіннями відомих і безіменних майстрів минулого. Кожен день існування проекту - це зустріч з цікавими людьми, відвідування культурно-мистецьких подій у нашому місті, радість за кожне досягнення та визнання Львова, де "вперше...". Діяльність проекту проходить під гаслом "Для Львова з любов'ю". Вітаю всіх львів'ян і шанувальників нашого міста і маю для Вас головне побажання - "До зустрічі у Львові". Координатор проекту "Львів Назавжди" Наталя Максимів.