Люблю я вулиці маленькі Львівські, Де тихо і відсутній шум машин, Будівлі їх, дороги у бруківці, Що віють подихом далеких днин. 

8 грудня

17 грудня


21 грудня

  • 21 грудня 1975 року - відбулося урочисте відкриття монументу з нагоди 55-річчя створення Першої Кінної армії у селі Хватів Бродівського району.

23 грудня

  • 23 грудня 1844 р. - в Дусанові в родині місцевого дідича Миколая Чайковського народився син Владислав Віктор, який у 1892 р. став депутатом Галицького сейму, а у 1902 р. його обрано до Ради Панів Райхстрату.

"Львову Назавжди" - 5 років!

5 років — це зовсім небагато у рамках глобального розвитку, але для життя проекту це визначна дата. 15 червня авторський проект "Львів Назавжди" відзначає свій 5-річний ювілей з дня заснування. Проект присвячено Львову і створено для Львова. З його допомогою кожен зможе здійснити віртуальну мандрівку вузенькими вуличками давньоруської та середньовічної частин Львова, а також найцікавішими місцями всієї області, ознайомитись з творіннями відомих і безіменних майстрів минулого. Кожен день існування проекту - це зустріч з цікавими людьми, відвідування культурно-мистецьких подій у нашому місті, радість за кожне досягнення та визнання Львова, де "вперше...". Діяльність проекту проходить під гаслом "Для Львова з любов'ю". Вітаю всіх львів'ян і шанувальників нашого міста і маю для Вас головне побажання - "До зустрічі у Львові". Координатор проекту "Львів Назавжди" Наталя Максимів.