Сьогодні в нас побачення зі Львовом; Вдягнем святковий одяг і підем. Хай вулиці своє нам скажуть слово,Нехай нас вечір містом поведеРостислав Братунь

1 серпня


10 серпня


18 серпня


19 серпня

  • 19 серпня 1989 року - у храмі св. ап. Петра і Павла священики Володимир Ярема та Іван Пашуля оголосили про вихід з-під юрисдикції Московського Патріархату.

20 серпня


23 серпня

  • 23 серпня 1873 року - народився лідер українського сокільського руху Іван Боберський

24 серпня


27 серпня

  • 27 серпня 1599 року - у залі засідань Ставропігійського батства зібралися делегації усіх братств Львова. На зборах було вирішено обкласти всіх українців спеціальним податком. На ці гроші повинен був вестися процес проти міста за рівноправність українців з поляками.
  • 27 серпня 1856 року - в селі Нагуєвичі народився Іван Франко

28 серпня

  • 28 серпня 1851 р. - у с. Білка Перемишлянського району в родині священника Гната Телішевського народився син Кость, згодом знаний галицький правник, громадський та політичний діяч. У 1889 р. К. Телішевського в окрузі Турка обрано послом до Галицького сейму, а у 1891 р. він став депутатом парламенту Австро-Угорщини.

30 серпня

  • 30 серпня 2009 року - у с. Кульчиці, Самбірського району відбувся перший ФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ СЛАВИ «КУЛЬЧИЦІ – ФЕСТ»

"Львову Назавжди" - 5 років!

5 років — це зовсім небагато у рамках глобального розвитку, але для життя проекту це визначна дата. 15 червня авторський проект "Львів Назавжди" відзначає свій 5-річний ювілей з дня заснування. Проект присвячено Львову і створено для Львова. З його допомогою кожен зможе здійснити віртуальну мандрівку вузенькими вуличками давньоруської та середньовічної частин Львова, а також найцікавішими місцями всієї області, ознайомитись з творіннями відомих і безіменних майстрів минулого. Кожен день існування проекту - це зустріч з цікавими людьми, відвідування культурно-мистецьких подій у нашому місті, радість за кожне досягнення та визнання Львова, де "вперше...". Діяльність проекту проходить під гаслом "Для Львова з любов'ю". Вітаю всіх львів'ян і шанувальників нашого міста і маю для Вас головне побажання - "До зустрічі у Львові". Координатор проекту "Львів Назавжди" Наталя Максимів.