«Шевченко – це не на рік, Шевченко – це не на день, Шевченко – це назавжди».

4 березня

  • 4 березня 1629 року - король Сигизмунд ІІІ Ваза декретом від 4 березня надав італійцеві Роберто Бандінеллі право утримувати регулярну королівську пошту

5 березня


8 березня

  • 8-10 березня 1946 року в храмі Святого Юрія відбувся львівський псевдособор, на якому було прийняв рішення анулювати постанови Берестейської унії з 1596 р., відірватись від римської (папської) Церкви, повернутися до прадідівської православної віри та возз’єднатися з Всеросійською Православною Церквою в Радянському Союзі.

19 березня 

  • 19 березня 1387 року - перша писемна згадка про Борислав

24 березня


28 березня

  • 28 березня 1473 року - поселення Комарно Городоцького району отримало привілей міста
  • 28 березня 1842 року відчинив свої двері для глядачів театр графа Станіслава Скарбека (тепер - театр імені Марії Заньковецької)

"Львову Назавжди" - 5 років!

5 років — це зовсім небагато у рамках глобального розвитку, але для життя проекту це визначна дата. 15 червня авторський проект "Львів Назавжди" відзначає свій 5-річний ювілей з дня заснування. Проект присвячено Львову і створено для Львова. З його допомогою кожен зможе здійснити віртуальну мандрівку вузенькими вуличками давньоруської та середньовічної частин Львова, а також найцікавішими місцями всієї області, ознайомитись з творіннями відомих і безіменних майстрів минулого. Кожен день існування проекту - це зустріч з цікавими людьми, відвідування культурно-мистецьких подій у нашому місті, радість за кожне досягнення та визнання Львова, де "вперше...". Діяльність проекту проходить під гаслом "Для Львова з любов'ю". Вітаю всіх львів'ян і шанувальників нашого міста і маю для Вас головне побажання - "До зустрічі у Львові". Координатор проекту "Львів Назавжди" Наталя Максимів.