Кохання у Львові, вогні вечорові, І сонячні ранки, і радість душі

2 лютого

  • 2 лютого 1897р. - Михайла Грушевського обрано головою Наукового Товариства ім.Т.Шевченка

6 лютого

  • 6 лютого 1931 року - Львів відвідав відомий піаніст Артур Рубінштейн

11 лютого

  • 11 лютого 1894 року - в залі "Руської бесіди" на вул. Вірменській, 2 у Львові відбулись перші загальні збори українського "Сокола"

14 лютого


17 лютого


19 лютого

  • 19 лютого 1940 року - розпочала діяльність бібліотека медичного університету. Відповідно до Постанови № 196 Ради Народних Комісарів УРСР, за бібліотекою було закріплено будинок по вул. 3 Травня, 6 (колишня 17 Вересня, сучасна вул. Січових Стрільців).

20 лютого

  • 20 лютого 1570 року - "день народження" районного центру Миколаїв 

25 лютого

"Львову Назавжди" - 5 років!

5 років — це зовсім небагато у рамках глобального розвитку, але для життя проекту це визначна дата. 15 червня авторський проект "Львів Назавжди" відзначає свій 5-річний ювілей з дня заснування. Проект присвячено Львову і створено для Львова. З його допомогою кожен зможе здійснити віртуальну мандрівку вузенькими вуличками давньоруської та середньовічної частин Львова, а також найцікавішими місцями всієї області, ознайомитись з творіннями відомих і безіменних майстрів минулого. Кожен день існування проекту - це зустріч з цікавими людьми, відвідування культурно-мистецьких подій у нашому місті, радість за кожне досягнення та визнання Львова, де "вперше...". Діяльність проекту проходить під гаслом "Для Львова з любов'ю". Вітаю всіх львів'ян і шанувальників нашого міста і маю для Вас головне побажання - "До зустрічі у Львові". Координатор проекту "Львів Назавжди" Наталя Максимів.