Львів’янці снився білий сніг, Такий пухнастий і лапатий! Летів, кружляючи, до ніг, Такий омріяний, крилатий! 

2 січня


3 січня


4 січня


6 січня

  • 6 січня 1936 року у храмі Успіння Богородиці у Глинянах Золочівського району місцеві діти побачили світло, засіяла запрестольна ікона розп’яття Ісуса Христа.

12 січня 


15 січня 

  • 15 січня 1776 року - вийшов друком перший номер „Gazette de Leopol”
  • 15 січня 1930 року - офіційне відкриття львівського радіо

17 січня

  • 17 січня 1591 року - до Львова приїхав митрополит Київський Михаїл і відвідав друкарню Ставропігійського братства, де віддав видрукувати Грамоту патріарха Єремії 1589 року про заборону приносити до церкви для посвячення м'ясо та пироги на Великдень та Різдво.
  • 17 січня 1901 року на Святоюрську гору знову зайшов представник роду Шептицьких - Андрей Шептицький

20 січня


22 січня 

  • 22 січня 1906 року - митрополит Андрей очолював делегацію до цісаря з вимогами рівних прав для українців Австро-Угорської імперії.

24 січня

  • 24 січня 1863 року - народився священик УГКЦ (капелан), композитор, дириґент, громадський діяч Остап Нижанківський

26 січня

  • 26 січня 1914 року - на засіданні Галицького сейму митрополит Шептицький виголосив промову у справі сеймової реформи, закликав українців і поляків до згоди у вирішенні питання відкриття українського університету

27 січня 

  • 27 січня 1940 року - утворилась сільрада села Грімне Городоцького району

28 січня

  • 28 січня 1707 року — цар Петро I, знаходячись в Жовкві, видав Ставропігійському Братству Грамоту на вільний продаж книжок на Україні.

"Львову Назавжди" - 5 років!

5 років — це зовсім небагато у рамках глобального розвитку, але для життя проекту це визначна дата. 15 червня авторський проект "Львів Назавжди" відзначає свій 5-річний ювілей з дня заснування. Проект присвячено Львову і створено для Львова. З його допомогою кожен зможе здійснити віртуальну мандрівку вузенькими вуличками давньоруської та середньовічної частин Львова, а також найцікавішими місцями всієї області, ознайомитись з творіннями відомих і безіменних майстрів минулого. Кожен день існування проекту - це зустріч з цікавими людьми, відвідування культурно-мистецьких подій у нашому місті, радість за кожне досягнення та визнання Львова, де "вперше...". Діяльність проекту проходить під гаслом "Для Львова з любов'ю". Вітаю всіх львів'ян і шанувальників нашого міста і маю для Вас головне побажання - "До зустрічі у Львові". Координатор проекту "Львів Назавжди" Наталя Максимів.