Цей будинок на вулиці О. Нижанківського, 2, в якому знаходиться львівське училище культури і мистецтв, і який розташований навпроти конси, в народі називають кульок, кульочок, кулька. І хоча, він не такий шумний, як його сусідка конса, тут теж літають музи.

На його сходинках можна зустріти багатьох цікавих та знаних в місті та Україні, людей. А його стіни пам’ятають тисячі студентів, серед яких Мирослав Вантух – Герой України, Народний артист України, художній керівник державного ансамблю танцю ім. П.Вірського, Степан Фіцич – Народний артист України, соліст Національного театру опери і балету ім. Т. Шевченка, Володимир Миронюк – заслужений діяч мистецтв України, режисер Львівського телебачення та багато-багато інших.
В грудні 1939 року в м.Львові було створено школу політосвіти та бібліотечну школу, які функціювали як курси. У вересні 1944 року на базі школи політоствіти та бібліотечної школи створено Львівський технікум політосвіти згідно наказу № 1248 Народного комісаріату освіти України.