Перший у Львові шоу-рум ROZETKA відкрито на «Верхньому Шуварі»

Один із найбільших українських ритейлерів продовжує розширювати географію своєї присутності в регіонах. 18 травня ROZETKA відкрила перший шоу-рум у Західній Україні. Він розмістився у Львові у торговому комплексі «Шувар» на проспекті Червоної Калини, 36 (перехрестя з вул.Чукаріна).

Торговельна зала займає площу 330 кв. м, тут розташований магазин із базовим асортиментом товарів (продукти, дрібна електроніка), велика зона видачі інтернет-замовлень, в тому числі габаритних, примірочна та відділ сервісної підтримки, де можна оформити повернення або заміну товару, скористатися послугами ремонту або налаштування електроніки.

«Під час карантину в ROZETKA з’явилося дуже багато клієнтів, які раніше не купували онлайн. Переважна більшість із них — мешканці регіонів, — коментує Євген Образок, директор із маркетингу ROZETKA. — Тож природно, що ми хочемо бути до них ближче, надавати максимально комфортний сервіс і можливість зручно купувати будь-що з трьох мільйонів товарів, представлених на ROZETKA. За останні шість місяців ми відкрилися у Дніпрі, Житомирі, Чернігові, Білій Церкві, Ірпені, збільшили присутність у Києві. Другу точку видачі у Львові відкриємо вже 29 травня».

«Саме «Шувар» став першою торговельною точкою ROZETKA у Львові. Адже на Сихові відкриття магазину флагмана інтернет-продажів найбільш затребуване. Тут житлові комплекси заселені активною молодою аудиторією 20-45 років, яка щодня потребує технічних інновацій електроніки, дрібної та крупної побутової техніки, товарів для роботи, дому, спорту й відпочинку,- каже заступник директора з комерційної діяльності ТК«Шувар» Роксолана
Токарська. – Торговий комплекс «Шувар» комфортний для покупців. Зручне розташування, паркувальний майданчик, вантажні й пасажирські ліфти, ескалатори, широка зона вхідних дверей. З 10:00 до 21:00 години сім днів на тиждень у ROZETKA на «Шуварі» можна оперативно забрати свою інтернет-покупку, а також прогулятися торговими рядами шоу-руму у форматі класичного шопінгу».