Від книжкового ярмарку до події №1 на літературній карті України – Еволюція Книжкового форуму

Кожної осені на кілька днів Львів стає книжковим містом №1 в Україні.

Пригадую часи, коли Львівський книжковий форум тільки розпочинав свою активну діяльність і був реально головним місцем, де можна було придбати як новинки українських видавництв, так і нерозпродані цікавинки минулих сезонів. Відтак, гості й відвідувачі верталися зі Львова з величезними торбами, повними книжок.

Приємно усвідомлювати, що ситуація з розповсюдженням україномовних книжок хоча й недостатньо, але таки покращилася. Принаймні в більших містах уже немає проблем із тим, щоб купити щось новеньке українське. Відповідно, й Книжковий форум потроху з простого сезонного книжкового ярмарку все більше став перетворюватися на великий літературний фестиваль, на який люди приходять і приїздять не тільки по книжки, а й по зустрічі з їх авторами.

Цьогорічна програма фестивалю була несамовито насичена подіями і розрослася аж до понад 20 тематичних напрямків і більше 700 літературних зустрічей, презентацій, майстер-класів на понад 40 локаціях міста.

Кращі з кращих на 26 BookForum Lviv

Знаковими подіями цьогорічного Форуму було визначення переможців Best Book Award. Учасниками конкурсу стало понад 100 видавців, надіславши для розгляду 465 […]

«Екологія – це завжди важливо, завжди на часі, а також цікаво, модно й інноваційно»,- голова оргкомітету “Lviv Eco Week” Дмитро Ванькович.

Протягом тижня 9-15 вересня у Львові відбувся загальноміський “Lviv Eco Week” – наймасштабніша еко–ініціатива Західної України.