25 листопада 2018 року о 19:00 Олег Скрипка виступить у Центрі Довженка для львів’ян та гостей міста з авторською програмою. Фронтмен легендарного гурту “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка проведе свій авторський вечір у місті Лева.
За словами виконавця, цього разу він прагне дещо відійти від стандартної форми проведення концерту.
“Зустрічі артиста зі слухачами є надзвичайно популярними в Європі! Такі заходи я й сам розпочинав ще за часів мешкання у Парижі. Мені вкрай цікаво спілкуватися зі слухачем, творити по-домашньому затишну, комфортну атмосферу, яка буває тільки у колі друзів!” (О.Скрипка)
Співак запевняє: “Такого дійства ви давно не бачили!” Діалог, перфоманс, несподівані імпровізації, які, безумовно, супроводжуватимуться улюбленими всім піснями під акомпанемент самого ж виконавця на баяні та гітарі. Цей вечір обов’язково запам’ятається як тонким поціновувачам творчого доробку легендарних “Воплів”, так і тим, хто захоче познайомитися ближче із особистістю невгамовного керманича “ВВ”.

“Запитання, частіше, передаватимуться мені у формі записок, або напряму із залу, як буде зручно. І найголовніше – жодної цензури на питання! Питати можна все. Відповідатиму максимально чесно, головне – максимальне включення аудиторії. Приходьте на вечір у клуб! Буду вельми радий зустрічі із вами! Щиро ваш, Олег Скрипка.”
Львів, 25 листопада 2018 року, 19.00, Центр Довженка
Квитки в центральних касах міста, касі Центру Довженка та онлайн:
https://kasa.in.ua/oleg-skripka.-avtorskij-vecir
https://lviv.kontramarka.ua/ru/event/oleg-skripka-avtorskij-vecir-50188-69672.html
Додаткова інформація за телефонами:
0676706644
0672543689
0953175581